AKTUALNOŚCI
 
XXXII Bieg Olimpijski oraz XXII Memoriał Józefa Russka w Wysocku Wielkim
10-09-2017

Święto biegu

W najbliższą niedzielę, 17 września, odbędzie się tradycyjny Bieg Olimpijski w Wysocku Wielkim, który jest jednocześnie Memoriałem Józefa Russka. Nie zabranie też biegu dla przedszkolaków, biegu dla vipów oraz chodu z kijkami czyli nordic walking.


- Już po raz 32 w naszej miejscowości odbędzie się Bieg Olimpijski. W tym roku nasze święto biegu odbywa się w ramach projektu realizowanego ze środków Funduszu Grantowego pod nazwą „Sport i rekreacja dla pokoleń”. Zapraszamy do biegu całe rodziny. Wszyscy, którzy ukończą bieg wezmą bowiem udział w losowaniu atrakcyjnych nagród rzeczowych oraz otrzymają pamiątkowy dyplom. Zwycięzcą jest każdy uczestnik, który ukończy ten bieg – mówi Mieczysław Knychała, prezes Terenowego Klubu Olimpijczyka imienia Mariana Matysiaka z Wysocka Wielkiego.

Zgłoszenia imienne uczestników biegu przyjmowane będą w dniu zawodów od godziny 13:30. Uczestnicy przyjeżdżają na koszt własny, a organizatorzy nie pobierają się wpisowego. Dla wszystkich zawodników organizatorzy zapewniają napoje i ciepły posiłek, a dla dzieci w wieku przedszkolnym przewidziano napoje i słodycze, nie zabraknie też dmuchanych zamków.

Oprócz biegów odbędą się w Wysocku Wielkim imprezy towarzyszące takie jak: rzuty karne, rzuty do kosza, strzelanie z wiatrówki czy też rzut lotką do tarczy.

Głównym organizatorem niedzielnego biegu jest Terenowy Klub Olimpijczyka imienia Mariana Matysiaka w Wysocku Wielkim oraz Gmina Ostrów Wielkopolski.

Piotr Musieł


Plan biegu - 17 września 2017 roku

13:30 – Zapisy do biegu

14:30 – Nordic Walking – ok. 3,2 km

15:00 – Bieg Olimpijski – ok. 3,2 km

15:30 – Bieg Przedszkolaków

16:00 – Bieg VIP-ów

16:15 – Losowanie nagród

Imprezy towarzyszące

13:30 – Rzuty karne

13:30 – Rzuty do kosza

14:00 – Strzelanie z wiatrówki

14:15 – Rzut lotką do tarczy            

 

Content Management Powered by CuteNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
 

Copyright© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster Paweł Musieł

 
The best way to speak english fluently is to speak as often as possible.