AKTUALNOŚCI
 
XXII Bal Olimpijski
24-01-2018

Taneczna impreza

W ubiegłą sobotę, 20 stycznia, w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Wysocku Wielkim odbył się XXXII Bal Olimpijski. Ponad sto par bawiło się w doskonałym nastroju do białego rana.


Gościem honorowym sobotniego balu był Wojciech Pawlak. Ten urodzony w Ostrowie kolarz był dwukrotnym olimpijczykiem. Startował bowiem na Igrzyskach Olimpijskich w 1988 roku w Seulu oraz cztery lata później w Barcelonie w konkurencji wyścigu punktowego w kolarstwie torowym.

- Zaproszona była też Katarzyna Pawłowska, ale zmieniła ona barwy klubowe i w momencie kiedy był bal to Kasia była na zgrupowaniu drużyny Team Virtu Cycling w Australii. Pod jej nieobecność na balu bawili się jej rodzice – mówi Mieczysław Knychała.

Warto podkreślić, że za pośrednictwem swoich rodziców Kasia Pawłowska przekazała na rzecz klubu z Wysocka Wielkiego cenne swoje sportowe pamiątki. Wśród nich były medale Mistrzostw Polski i Świata, a także kolarskie koszulki. W najbliższym czasie w siedzibie klubu powstanie specjalna gablota z jej pamiątkami.

Piotr Musieł

Content Management Powered by CuteNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
 

Copyright© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster Paweł Musieł

 
The best way to speak english fluently is to speak as often as possible.