AKTUALNOŚCI
 
XXVII Memoriał Bożeny Kurek w tenisie stołowym
04-03-2018

Wyniki memoriału

W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim odbył się XXVII Memoriał Bożeny Kurek w tenisie stołowym. W siedmiu turniejach wystartowało łącznie 79 osób.

- Tenisowe zmagania obserwowało grono zaproszonych gości jak i rodzina Bożeny Kurek. Obecne były córki zmarłej – Agnieszka Sip oraz Monika Sitek, a także brat Mirosław– mówi Mieczysław Knychała, prezes Terenowego Klubu Olimpijczyka

Nagrody najlepszym zawodniczkom i zawodnikom wręczali także zaproszeni goście: Piotr Kuroszczyk (wójt Gminy Ostrów), Piotr Śniegocki (przewodniczący Rady Gminy Ostrów), Henryk Kwiecień (radny Gminy Ostrów), Stanisław Ratajczyk (wiceprezes Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrowie), Mieczysław Skiera (prezes Gminnego Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrowie), Barbara Szymanowska (dyrektor Zespołu Szkół w Jankowie).

Na koniec warto wspomnieć, że głównym organizatorem sobotnich tenisowych zmagań był Terenowy Klub Olimpijczyka imienia Mariana Matysiak z Wysocka Wielkiego. W gronie współorganizatorów były następujące instytucje: Starostwo Powiatowe w Ostrowie, Gmina Ostrów, Gmina Przygodzice, Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim oraz GLKS Barycz Janków Przygodzki.


Piotr Musieł

Wyniki:

Turniej dziewcząt (rocznik 2007 i młodsze) – 4 uczestniczki

1. Katarzyna Roszczak            (Impuls Zduny)

2. Oliwia Skonieczna              (Maraton Moskurnia)

3. Gabriela Lubieniecka          (Orzeł Wysocka Wielkie)

4. Ewa Obsadna                      (Raszków)


Turniej dziewcząt (rocznik 2003-2006) – 2 uczestniczki

1. Wiktoria Wewiór                 (Tajfun Ostrów)

2. Julia Stępień                        (Piast Ostrzeszów)


Turniej otwarty kobiet – 5 uczestniczek

1. Aleksandra Kędzia              (Maraton Moskurnia)

2. Halina Kaman                     (Orzeł Wysocko Wielkie)

3. Paulina Mielcarek               (Maraton Moskurnia )

4. Katarzyna Swora                 (UKS Zduny)

5. Jagoda Stasiecka    


Turniej chłopców (rocznik 2000-2004) – 13 uczestników

1. Wiktor Malec                      (Impuls Zduny)

2. Szymon Skowronek            (LKS Gorzyce Małe)

3. Michał Dymacz                   (Tajfun Ostrów)

4. Daniel Lis                            (LKS Gorzyce Małe)

5. Robert Baranowski             (Tajfun Ostrów)

6. Michał Binek                      (Tajfun Ostrów)


Turniej chłopców (rocznik 2005 i młodsi) – 24 uczestników

1. Mikołaj Nowakowski          (LZS Roszki)

2. Mikołaj Domagała               (Maraton Moskurnia)

3. Dawid Gawron                    (Maraton Moskurnia)

4. Miłosz Kozłowski               (Zduny)

5. Szymon Bączyński             (Maraton Moskurnia)

6. Kacper Usarek                    (Koliber Uciechów)


Turniej otwarty mężczyzn – 21 uczestników

1. Mikołaj Grzębka                 (Odra Głoska Księgienice)

2. Maciej Spławski                  (UKS Daniszyn)

3. Bartosz Lewak                    (Piast Daniszyn)

4. Krzysztof Wypyszyński     (Maraton Moskurnia)

5. Grzegorz Gola                     (LKS Gorzyce Małe)

6. Mikołaj Łyżwa                    (Orzeł Wysocko Wielkie)


Turniej weteranów (mężczyźni ur. w 1978 roku i starsi) – 10 uczestników

1. Sławomir Grzelski               (KS Krotoszyn)

2. Paweł Jagodziński               (UKS Daniszyn)

3. Jan Kasendra                       (Kępno)

4. Ryszard Nykiel                   (Barycz Janków Przygodzki)

5. Zenon Przybylak                 (UKS Daniszyn)

6. Tadeusz Radajewski           (Krotosz Krotoszyn)


 


 







Content Management Powered by CuteNews

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
     
 

Copyright© 2007 Wszelkie prawa zastrzeżone Webmaster Paweł Musieł

 
The best way to speak english fluently is to speak as often as possible.